Recenzja ZCode System

Zbyt wiele osób zwraca się w kierunku hazardu, mając nadzieję na rozwiązanie problemów finansowych, na końcu tracąc jeszcze więcej i pogarszając sytuację. Zakłady sportowe to duża część problemu, ponieważ większość osób nie wie wystarczająco o tym co robią, żeby zarobić.

Problem

Prawdopodobnie znajdujesz się w podobnej sytuacji co zdecydowana większość osób obstawiających sport, tracących więcej niż wygrywają. Możesz wygrać od czasu do czasu, co utrzymuje cię w nadziei i sprawia, że wracasz po więcej, ale w większości przypadków mylisz się. A to kosztuje jeszcze więcej pieniędzy!

To problem, z którym większość graczy zmaga się całe życie. Jeżeli stać cię na tracenie pieniędzy miesiąc po miesiącu, to możesz próbować dalej. Ale tak naprawdę, masz tylko płonne nadzieje, że któregoś dnia uda ci się trafić tę wielką wygraną i wszystko naprawić.

Większość ludzi nie może sobie jednak pozwolić na przegrywanie całych swoich pieniędzy. Wraz z tym idą twój dom, rodzina, i szacunek do siebie.

Nie ma nic gorszego niż to uczucie w żołądku gdy przychodzisz do domu po przegranej i stajesz twarzą w twarz z żoną i dziećmi. Musisz im powiedzieć, że w tym tygodniu nie stać was na jedzenie, bo przegrałeś wszystko w zakładach!

Nikt nie zrozumie, że byłeś absolutnie pewien, tego, że ten ostatni wyścig sprawi, że wygrasz więcej niż już straciłeś, ale wygrywający koń przegrał z outsiderem w ostatnich sekundach.

Gdyby to nie było wystarczająco okropne, prawdopodobnie znasz kogoś kto ma więcej szczęścia niż ty, zawsze wygrywa więcej niż traci. I prawdopodobnie nie potrafisz pojąć, jak to robi.

Jaki jest jego sekret?

Słyszałeś pewnie wiele wymówek dla których inni wygrywają, kiedy ty przegrywasz. Takie jak:

 • Niektórzy po prostu mają szczęście…
 • Początkujący zawsze ma szczęście…
 • Jego anioł stróż mu służy…
 • Ma jakieś kontakty za kulisami…

Skupmy się teraz na tym ostatnim.

Jakim cudem on wciąż wygrywa?

Na pewno pomyślałeś to o kimś, kto wciąż wybiera wygrywające drużyny w wydarzeniach sportowych. I zawsze wraca do domu z grubym portfelem wypełnionych wygranymi kwotami z całego dnia. Dzieje się to cały czas, prawda?

A co jeżeli on faktycznie ma jakąś tajną wiedzę?

Jak możesz się przekonać? Nie da się, jeżeli sam ci nie powie. Bądźmy szczerzy, nikt o zdrowych zmysłach nie przekaże ci takiej wiedzy, ani skąd ją mają.

Prawda jest taka, że jeżeli zaczniesz czegoś szukać, prawdopodobnie w końcu to znajdziesz. Twoim problemem nie jest więc niemożność znalezienia tego, czego chcesz, ale raczej niewiedza czego tak naprawdę chcesz. Czy mam rację?

Wygrywające Rozwiązanie

Mam tu dla ciebie odpowiedź, i to zanim nawet zadasz pytanie, które może rozwiązać twój problem. Wiesz, jaki masz problem – wciąż przegrywasz, a chcesz wygrywać, prawda?

O co więc powinieneś pytać?

Może coś w stylu:

“Czy istnieje system zakładowy, który daje mi wyższy procent wygranych względem przegranych?”

“Gdzie mogę zdobyć tę tajną wiedzę, która da mi ogromną przewagę i zmaksymalizuje moje szanse na wybranie zwycięzcy, w sposób na tyle prosty, że go zrozumiem?”

Na pewno chciałbyś, żeby odpowiedzi na te dwa pytania brzmiały:

“Tak, istnieje!”

…oraz

“Zapisując się do jednego z najlepszych systemów bukmacherskich na planecie – ZCode System!”

Co to ZCode System?

To program online, który zapewnia ci w pełni zautomatyzowane wybory w oparciu o potężny model przewidujący. Zapewnia ci przewidywania sportowe każdego dnia roku, wraz z prostymi instrukcjami stawiania zakładów i wygrywania często.

zcode system strona główna

Obejmuje wszystkie ważniejsze wydarzenia kalendarza sportowego, więc gdy sezon jednego sportu się kończy, kolejnego właśnie się zaczyna. Obejmuje to piłkę nożną, futbol amerykański, bejsbol, koszykówkę, wyścigi konne i wiele, wiele więcej.

Wybrane dyscypliny pozwalają ci na uczestnictwo w zakładach wielkich objętości, ze względu na popularność. Dobierane są z użyciem 80 różnych parametrów, które decydują o każdej grze, takich jak:

 • Warunki graczy
 • Kontuzje
 • Składy
 • Gospodarze a Goście
 • Poprzednie wyniki
 • Przewidywane przyszłe wyniki
 • Trenerzy
 • Wartość meczu
 • Rywalizacja

Oraz wiele innych czynników wpływających na rezultaty każdego meczu. Pomyśl o tym w ten sposób:

Jeżeli wiesz, że światowej klasy drużyna gra z kiepską, oczywistym byłoby postawienie na lepszą. Ale co jeżeli ta właśnie topowa drużyna właśnie odstawiła swoich trzech najlepszych graczy z powodu kontuzji?

Czy wciąż będzie to dla nich prosty mecz?

Tutaj właśnie te małe fragmenty wiedzy mogą zdecydować o twojej wygranej.

Duża część poprawnego odgadnięcia wyniku wydarzenia sportowego, takiego jak mecz futbolu czy bejsbola, to znajomość wartości każdej drużyny w dniu meczu.

Gdy zautomatyzowany system robi wszystko za ciebie, formułując prawidłowy rezultat, możesz zastosować te informacje i wybrać wygrywający zespół ze znacznie większą precyzją niż inni. Używanie ZCode System to jak posiadanie własnej, wyspecjalizowanej drużyny analityków sportowych pracujących dla ciebie codziennie.

Co może ZCode System zrobić dla ciebie?

Jest wiele ogromnych korzyści korzystania z ZCode System codziennie, na każdym kroku do bukmachera i z powrotem. Oto tylko niektóre z nich:

1. Zastosowanie jest takie proste

 • Cała ciężka praca przewidywania zwycięzcy w oparciu o wiele czynników, to wszystko robi się samo. Po prostu stawiasz pieniądze według wyborów zapewnianych przez system i patrzysz jak zarobki rosną niczym magicznie!
 • Musisz tylko zalogować się do swojego konta ZCode System, a natychmiast zobaczysz najnowsze przewidywania.
 • Stawiaj zakłady używając przewidywań systemu, nie musisz nawet wychodzić z domu.

2. Jest niesamowicie precyzyjny

 • Dzięki przewidywaniom ważącym wiele istotnych czynników, precyzja przewidywanych rezultatów jest niezwykle wysoka
 • Jest prawie niemożliwym uwzględnić tyle czynników i przewidzieć coś tak precyzyjne samemu, nawet dla tylko jednego meczu. Zamiast tego, system pracuje za ciebie!
 • System używa modelu w oprogramowaniu, więc nie wpływają na niego emocje takie jak przywiązanie do ulubionej drużyny czy gracza. Opiera przewidywania na twardych, zimnych faktach.
 • Stworzony przez programistów ze wsparciem najlepszych analityków sportowych

3. Rezultaty długoterminowe

 • Program działa od 1999 i wielokrotnie sprawdził się jako precyzyjny i zyskowny
 • Wybory przez te wszystkie lata zostały historycznie udokumentowane, są udostępnione w celu krytyki oraz weryfikacji
 • Informacje sportowe są wciąż akumulowane i przetwarzane przez system dzień za dniem, w celu zapewnienia najbardziejaktualnych danych, uwzględniających każdą możliwą prognozę dla członków. To samo co działało 10 lat temu działa i teraz, i będzie działać w przyszłości.

4. Prosty i skuteczny trening

 • Koniec ze zgadywaniem na oślep. Otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz – wszystko, co jest potrzebne do ciągłych wygranych
 • Otrzymujesz kompleksowe filmiki treningowe oraz samouczki, które pokazują ci dokładnie jak działa system i czego potrzebujesz do zarabiania pieniędzy
 • Jeżeli nie wiesz absolutnie nic o sporcie w momencie rejestracji, dowiesz się wszystkiego czego trzeba szybko i bezproblemowo
 • Naucz się najskuteczniejszego modelu zarządzania pieniędzmi na planecie oraz tego jak zmaksymalizować wydatki aby zarobić największe nagrody

5. Wspaniałe wsparcie

 • Otrzymujesz asystę w postaci przyjaznego i dostępnego personelu wsparcia, który posiada dużą wiedzę o wszystkich aspektach zakładów sportowych
 • Prywatne forum zapewnia przyjazną społeczność: to tam możesz zadać pytania i otrzymać odpowiedzi na dowolny potrzebny temat.

Co otrzymujesz w Obszarze Członków?

Gdy staniesz się członkiem ZCode System, otrzymasz dostęp do wszystkich sekcji obszaru członków na stronie, których nigdy nie zobaczą osoby nie będące członkami. Te obejmują:

 • Sekcja szkoleniowa, w której nauczysz się jak używać naszego systemu w najlepszy sposób
 • Wybory VIP każdego dnia, których możesz użyć do obstawiania
 • Trendy, dzięki którym widzisz które drużyny lub gracze są w najlepszej formie
 • Rankingi które pokazują ci graczy i drużyny o najlepszych wynikach
 • Tutoriale video, sekcja w której możesz obejrzeć wszystkie filmiki, które zrobią z ciebie zwycięzcę
 • Bukmacherzy polecani ze względu na najlepsze szanse oraz prostotę użycia
 • Bonusy, z których możesz skorzystać aby zarobić jeszcze więcej
 • Forum, na którym możesz rozmawiać z innymi członkami i wymieniać się pomysłami, zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi
 • Wsparcie, czyli sekcja w której możesz skontaktować się z doświadczonym personelem

Możesz obejrzeć ten krótki filmik, który dodatkowo wyjaśni co znajdziesz w obszarze członków:

Jakie bonusy czekają na ciebie?

Każdy dobry program dotyczący zakładów sportowych powinien mieć jakieś świetne bonusy dla członków, aby podziękować im za dołączenie. ZCode System na wiele różnych i użytecznych narzędzi bonusowych, zaprojektowanych aby pomóc osobom takim jak ty wygrać.

1. Narzędzie Odwrócenia Linii

To narzędzie zapewnia ci zmiany na żywo, w czasie rzeczywistym. Czytelne wykresy i obecne publiczne procenty każdej drużyny. Dzięki niemu widzisz gdzie inni stawiający umieszczają swoje pieniądze w czasie rzeczywistym.

2. Oscylator Siły Drużyny

Pozwala ci na przejrzenie obecnych trendów dowolnej drużyny, pokazuje wykresy które możesz porównać z innymi drużynami i dokonać swoich własnych przewidywań w oparciu o dobre, aktualne informacje.

3. Predyktor Sum

Narzędzie, które pozwala zobaczyć status konkretnej puli sum zakładów, posiada też pełen samouczek.

4. Rankingi Siły Drużyn

Wskaźnik siły drużyn pokazuje obecny stan i ranking drużyn w czterech najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w czasie rzeczywistym. Dane są oparte na różnorodnych wewnętrznych wskaźnikach systemu, które śledzą zmiany w ciągu sezonu, dzięki czemu możesz porównać je jednym rzutem oka. Możesz od razu zobaczyć stabilność poziomu danej drużyny oraz ich ranking siły, dzięki czemu stawiasz zakłady będąc poinformowanym lepiej niż ktokolwiek inny!

Ile kosztuje ZCode System?

Ten program jest przeznaczony dla ludzi chcących traktować wygrane z zakładów na poważnie i już regularnie obstawiają. Nie jest przeznaczony dla kogoś kto robi to okazyjnie i nie przyda ci się na wiele, jeżeli wydajesz tylko kilka złotych tygodniowo na losy na loterię czy okazjonalnie jakiś zakład w piłce nożnej.

Jeżeli jednak stawiasz regularnie i chcesz odwrócić ciąg przegranych trwający całe życie w stały ciąg wygranych, ten system jest dla ciebie. Nie jest tani, prawdopodobnie nie oczekiwałeś, że będzie tani.

Gdyby okazał się naprawdę tani, prawdopodobnie nawet byś go nie wypróbował. No bo przecież gdyby coś tak cennego było tak tanie, wszyscy by o tym wiedzieli?

Nie rozczarujesz się. Oto jak to wygląda…

W tej chwili, pełne członkostwo ZCode System VIP Club Pass będzie cię kosztowało $198 miesięcznie na dowolny okres subskrypcji. To rabat 60% względem normalnej ceny $499 miesięcznie!

Gdy już zaczniesz go używać i zobaczysz jak bardzo zyskowny jest, mogę iść o zakład, że pozostaniesz członkiem na długo, ponieważ twoje miesięczne wygrane zdecydowanie przekroczą opłaty członkowskie, więc będzie to praktycznie mały wydatek!

Jak zapisać się do ZCode System?

Zapisanie się i rozpoczęcie przygody z tą fantastyczną zautomatyzowaną platformą bukmacherską jest proste. Musisz odwiedzić oficjalną stronę, co możesz zrobić klikając na poniższy przycisk.

Gdy już znajdziesz się tam, możesz obejrzeć krótki filmik wyjaśniający o co chodzi z programem i jak możesz wykorzystać go aby zmaksymalizować wygrane z zakładów sportowych, przeczytać szczegółowe informacje o programie, lub po prostu przewinąć na dół i kliknąć na duży, zielony przycisk “Wpuść Mnie!”, który przeniesie cię do strony rejestracji.

Na tej stronie zobaczysz prosty formularz bilingowy, w którym musisz wprowadzić swoje dane, takie jak imię, rodzaj płatności (karta kredytowa, karta debetowa, lub PayPal), dane płatności i aktualny adres e-mail.

Po wypełnieniu formularza, kliknij na pomarańczowy przycisk “Zapłać Teraz”, a system zaakceptuje twoje zamówienie i zapewni paragon oraz twoją nazwę użytkownika oraz hasło, których możesz następnie użyć do logowania do obszaru członkowskiego.

UWAGA: Radziłbym zacząć natychmiast od szkoleń aby szybko nauczyć się systemu, dzięki czemu zaczniesz wygrywać zakłady tak szybko jak się da!

Widzimy się po drugiej stronie…